üldine

Vale tualettruumi väljaõpe muudab lapse depressiooniks

Selgitades, et tualettruumiõpe on normaalne, et seda saaks õppida juba kolmeaastaseks saamisel, hoiatasid eksperdid, et karistamine, hirmutamine, vägivald, ähvardamine võib põhjustada palju probleeme alates kokutamisest kuni depressioonini. andis WC-koolituse osas olulisi hinnanguid.

Esimesed kolm aastat on kõige olulisem periood!

Aynur Sayım nentis, et laste arengus on kriitilisi perioode ja kõige olulisem periood on vanus 2–3 aastat.Güven Usaldussuhe, mille laps loob ema või hooldajaga, esindab stiili ja usaldust, mille laps loob kogu elu jooksul kõigi inimestega. Esimesed 3 aastat on kõige olulisem periood. Beebi soovib, et ema rahuldaks kõik tema vajadused. Seda tuleb näljasena sööta ja määrdunud korral puhastada. See vajab puutetundlikku kontakti ja armastavat välimust. Kui need vajadused täidetakse viivitamata ja õigel ajal, tunneb ema end turvaliselt ja on seetõttu turvaline. periood. Ta tahab süüa, tahab osta enda mänguasja, segab asju kokku, laskub istmele ehk 15-20 korda. Siin naudib ta maailma avastamise naudingut, omades seda. Kui pere segab last, hoiatab teda iga liigutuse eest, tegutseb koos kaitsmise ja sekkumisega lapse muretsemise murega, lapse usaldus on purunenud, ta tajub maailma ohtliku kohana ja peab oma uutes algatustes olema ettevaatlikum. Võttes lapse jaoks vajalikke turvameetmeid, peaks vanem andma lapsele võimaluse ennast realiseerida

Laps võib muutuda kangekaelseks!

Aynur Sayım, kes märkis, et laps jääb sel perioodil kangekaelseks ja viskas mõnikord maast maapinnale, soovitas vanematele: „Perekonnad ei oska sel perioodil käituda, nad tunnevad end abituna. Jääge rahulikuks ja saate eakohaseid selgitusi. Sel juhul tuleks see periood kulutada enne konflikti sattumist, juhtides tähelepanu teisele suunale ja keskendudes sinna. Sest laps üritab end realiseerida põhjustel, millest me räägime. Aynur Sayım väitis, et traumajärgne traumeerimine arenguperioodil takistab lapsel liikuda järgmisse arenguperioodi. nagu see on, on see ka sel perioodil väga oluline ..

Ole tualetitreeningutel kannatlik

See periood on ka periood, mil laps võitis tualettruumi koolituse, mis väljendab Aynur Sayımi, tualetitreeningu kõige olulisemat punkti, et oodata lapse valmimist ja rõhutada, et peate olema kannatlik. Loendus ütles: gibi Nagu kõigis arenguetappides, on vaja oodata lapse valmisolekut tualettruumi treenimiseks, vaadata, kas laps on selleks valmis ja olla kannatlik. Kui laps on tualettruumi treenimiseks valmis, annab see märku. Ta hakkab varjatud nurkades pissima ja poopima ning hakkab rääkima, et tema tualettruum tuleb. Kui laps paneb teid end valmis tundma, peate teda tualetti viima ja kasutama positiivset tugevdust. Kui vanemad tormavad varases perioodis enne lapse valmisolekut, vajutage lapsele nuppu, laps takerdub sellel perioodil ja tulevikus võivad tekkida mõned probleemid. See periood on kolm aastat. Võib-olla peate ootama, kuni olete kolmeaastane. ”

Karistamine ja hirmutamine võib põhjustada depressiooni

Öeldes, et karistamine, hirmutamine, vägivald ja lapse ähvardamine põletada, kui laps niisutab või saastab, võib põhjustada tõsiseid tagajärgi, ja väidab, et yanlış Need valed hoiakud põhjustavad arglikku, ettevõtlusest loobumatut ja ohtlikku struktuuri. Laps tajub selliseid karistusi keha terviklikkuse kahjustamisena, ei usalda inimesi ja kardab, et teda kahjustatakse igal ajal. Temast saab suure ärevusega murelik inimene. Järelikult võivad ilmneda muud käitumisprobleemid. Põhja niisutamine, kaane pidamatus võib olla püsiv. Pilti võivad lisada sellised probleemid nagu kokutamine, agressiivsus, kohanemisraskused ja sotsiaalne foobia ning lapse ında võib areneda depressioon.

Kaitsev hoiak takistab emotsionaalset kasvu

Aynur Sayım tõi välja, et kui lapse areng jääb allapoole loodetud taset, võib tualettruumi koolituse omandamine hilineda hiljem. “Tualettruumi koolitus on kriitiline periood ja see on olukord. Vanemad peavad olema väga teadlikud sellest. Samuti näeme, et meil on emad, kes tegutsevad kaitsvalt, ehkki laps annab signaali ja ütleb: "Nüüd on talv, ilm on külm, jätsime suveks". See suhtumine mõjutab negatiivselt ka lapse emotsionaalset arengut, kuna see on ülemäärase kaitse-kaitsev hoiak. Laps, kes selle hoiakuga kokku puutub, kogeb seda tõenäoliselt igas aines. Teisisõnu, kui lapsele ei anta vastutust, kui last ei toetata ja kaitstakse enesehoolduse eest, ei saa laps emotsionaalselt kasvada ja ta jääb väikeseks. U