• Nüüd saate sellest aru, kui te ei palu tal midagi teha, kuid me ei saa lubada, et kuulame teid või mitte. 🙂
  • Eakohaste mänguasjadega saab varem seista kauem.

18-kuuline beebi toitmine

Valige looduslikud, töötlemata tervislikud toidud. Proovige saada värskeid, nähes ja valides värskeid köögivilju ja puuvilju. Kõige kasulikud toidud, mida tuleb süüa Proovige määratleda oma beebi igast toidugrupist. Igas neist on erinevad ained, mis vastavad teie beebi ja keha vajadustele.

Andes oma lapsele erinevaid ja erinevaid toitaineid, peate nendele toitudele tervisliku seisundi tagamiseks tähelepanu pöörama. Pagaritooted, pasta, praetud kartulid, riis, šokolaad ja jäätis kuulub laste lemmiktoitude hulka. Mida varem neid toite oma lapsele tutvustate, seda parem. Kui tutvustate oma lapsele neid toite, on oluline jälgida, et nad neid harva tarbiksid. 18 kuu vanuse beebi toitmise kohta saate lugeda kõiki üksikasju.

18-kuused beebiretseptid

Siin on mõned retseptid, mida saate oma lapsele rakendada:

Kui palju kaalu peaks 18-kuune beebi olema?

18-kuune beebitüdruk kaalub keskmiselt 9000 grammi ja 18-kuune beebipoiss keskmiselt 9500 grammi.

Miks arvate, et kui teie laps võtab kaalus juurde ja mõtlete, miks mu laps kaalus juurde võtab? Võite lugeda meie artiklit.

18 kuu vanune beebi kõrgus, mitu cm peaks olema?

• 18-kuuste beebitüdrukute pikkuse piirang: 75 cm
  • 18-kuuste beebitüdrukute kõrguse ülempiir: 86 cm
  • 18 kuu vanuse beebipoisi alumine piir: 77 cm
  • 18 kuu vanuste poistekõrguse ülemine piir: 87 cm

18-kuuline beebi uni

Teie laps saab nüüd magada palju regulaarsemalt kui varem. Seetõttu võite uneprobleemide korral hakata unetreeninguid tegema.

Sel perioodil hakkavad teie jutud aeglaselt tema tähelepanu köitma. Sel põhjusel saate 18-kuuse lapse magamiseks raamatuid lugeda ja muinasjutte rääkida. Uneharjumuse loomine on väärtuslikum kui miski muu. Valige koos beebiga välja teie jaoks kõige sobivam rutiin ja öelge talle kindlasti, et on aeg magada.

18-kuune beebi saab magada keskmiselt 12-13 tundi. Kuid see võib varieeruda beebilt.

Kuidas hoida oma last televiisorist eemal?

Teie beebi ülestõusuga algab majas periood, kus see ületab teie seatud piirid. Olukord, mille üle paljud emad neil perioodidel kurdavad, on beebi huvi televiisori, tahvelarvuti või telefoni vastu.

Pidage meeles, et teie huvi on seda huvi vähendada. Kui hoolitsete oma lapse eest tehnoloogiliste tööriistade asemel ja lõbustate teda mitmesuguste mängudega, mis teile huvi pakuvad; televiisorist eemal.

Võtke näiteks oma lemmiktegelane ja televiisori vastu huvi mänguasjana ning mängige temaga kodus pisikese häälega. See otseülekanne saab olema huvitavam kui televisioon. 🙂

Täheldatakse, et imikute puhul, kes vaatavad liiga palju televiisorit või puutuvad kokku ekraaniga, väheneb nende võime üksi mängida ja kujutlusvõime.

Oleme praegu perioodil, kus ta uurib põhjalikult keskkonda, kõnnib ja isegi jookseb. Sel perioodil kohtub teie laps paljude uute kontseptsioonidega ja vastab neile. Kui võtate ta ema ja isana visiidile, tuleks inimesi, kellega koos olete, valida senisest hoolikamalt. sest teie beebi emotsioonid on selged ja nad saavad aru, et inimesed on head ja halvad. 🙂

Sotsiaalsete oskuste arendamine on beebi jaoks üks paremaid alustalasid. Tihti temaga oma tugevdamiseks peab suhtlema silmast silma ja võimaluse korral koondada omavanused beebid. Ehkki see võib teie jaoks tunduda liiga väike, hakkab see nende kuude jooksul õppima jagama ja olema sõpru.

Mäng on arenguks vajalik! Nüüd saate oma 18-kuuse beebiga mängida palju mänge. Näiteks mitte enam nina-silma-huule Võite temalt lõbutseda. 🙂

18 kuu vanused beebimänguasjad

18 kuu vanused beebidKui olete suvel, saate sõita ja nautida vanemate kontrollitud jalgrattaid. Kui beebi 18. kuu on talvine ja peate kodus toiminguid tegema, võite hakata värvimisraamatutega harjutama. Teda huvitavad ka muusikalised mänguasjad. Sel perioodil saate osta palju muusikalisi ja valgustatud mänguasju, mis aitavad kaasa tema intelligentsuse arengule.

Ostunõuanne - osta

Oma 18-kuuse beebi jaoks võite leida intelligentsuse arengut toetavaid mänguasju, mida leiate ebebekist, lugeda teiste vanemate ülevaateid ja osta neid taskukohase hinnaga.